- Minimaal 2 jaar garantie op alles
- Gratis montage *
- Gratis bezorging * vanaf 250,-
- Achteraf betalen * mogelijk
-
Gebaseerd op 1256 beoordelingen 9.5
-
Office Nap
Plus- en Minpunten
|
|
Productinformatie
Office Nap is een comfortabele zitzak om jezelf even terug te trekken. Bijvoorbeeld handig voor een meeting om het energy pijl even snel omhoog te schroeven. Een kort dutje / relax moment kan je prestaties, en je werk tevredenheid ten goede komen.
Voor de momenten dat er even geen tijd is voor een dutje, maar je wel een momentje voor jezelf nodig hebt ondersteund deze zitzak ook een rechte zithouding.
Office Nap is ontworpen en geprodueerd in Zweden, en wordt volledig gemaakt van "eco-friendly" materialen. Daarbij is de zitzak in vele stofsoorten en kleuren beschikbaar, en als finishing touch kun je de "zipper // rits" aanpassen in een leuke contrasterende kleur!
Wilt u een eigen Office Nap configureren? Klik hier!
Specificaties:
- Merk: Götessons
- Serie: Office Nap
- Productgroep: zitzakken
- De perfecte plek om even tot jezelf te komen!
- Doe een powernap, of neem een momentje
- Heeft zowel een ligstand, als een zitstand!
- Stoffen verdeeld in 4 prijsgroepen (PG1 is de instap, PG4 is de meest luxe)
- Waarom niet de instapstof? andere stoffen kunnen een hogere slijtvastheid hebben, en andere structuren en kleuren.
- U mag zelf het "zipper/rits" accent kiezen!
- Afmetingen : (W) 700 x (h) 600 x (D) 1400 mm
Onze klantenservice staat voor je klaar!
Onze klantenservice staat voor je klaar!
KiyOh
Van der Meulen Kantoormeubelen
snel en correct
Prima
Prima winkel met grote collectie refurbished bureaustoelen
Mooie buro’s, snel geleverd en gemonteerd
Perfect.
Goed & professioneel
Goede service!
Komen afspraken na
Goede zaak & zeer fijn bureau!
Kiyoh Reviews
Zeer mooie stoeltjes gekocht. Er bleek een klein verschil in de stoelen te zijn, waarover direct werd gecommuniceerd. Heel vriendelijke, service gerichte medewerker en snelle levering van de artikelen. Top!
Aflevering vond zeer snel en accuraat plaats
Mooi bureaublad voor een nette prijs, de bestelling was makkelijk te plaatsen, de bezorgkosten schappelijk en de aflevering verliep vlot.
Goede service, verkoper die meedenkt met de klant
Goeie en snelle service. Mooie spullen
Mijn ervaring met jullie is gewoon perfect geweest van het begin tot en met het einde. De manier hoe jullie het aanpakken en mensen deel maken van waar jullie mee bezig zijn. Heel erg professioneel in het begeleiden en het uitleggen van het product. In mijn geval ging het om een 24 uurs bureau stoel. Dit is mijn zaak voor als ik nog kantoormeubelen nodig heb. Hartelijk dank voor de goede service en vriendelijkheid.
Snel in elkaar gezet. Ziet er goed uit. Eerst verkeerde onderdelen geleverd, maar dat was netjes opgelost.
Goede service en snelle levering!
Goed gevoel bij prima geholpen komen afspraken zeker na
Ik heb via mijn werkgever bij Van der Meulen Kantoormeubelen een non-electrisch zit-sta bureau aangeschaft. Deze werd, na een kleine vertraging met de leverancies betreft het bureaublad na ongeveer een weer geleverd en ter oplekker professioneel gemonteerd wat heel fijn was!
Na eerst een bureaustoel op maat te hebben besteld, nu nog een besteld voor een collega. Duidelijke opties werden er gegeven. De genoemde levertijd klopte precies. Het afleveren gaat ook prima, aardige mannen! Kortom voor herhaling vatbaar :-)
Bureaublad besteld. Ging makkelijk. Bezorging met een week want die moest ingepland worden met een rit in de regio waar ik woon, en dat is prima. Daar werd ik de volgende dag al gelijk over gebeld. Bezorging was via link te volgen en klopte ook. Dus qua communicatie niets te klagen en blad zelf voldoet aan verwachting.
Professioneel bedrijf, goed advies, goede kwaliteit en absoluut fantastische service!
Twee bureaulades gingen niet meer op slot. Nadat er monteurs op onze locatie waren geweest en het mankement niet konden oplossen. Hebben we nieuwe gekregen.
konden op afspraak langskomen om kantoor meubelen uit te zoeken. Erg prettig en verkoper nam de tijd en dacht goed mee.
Specificaties
In showroom? | Nee |
---|---|
Product USP | Comfortabele zitzak om tot jezelf te komen |
Afmetingen | 60h x 70b x 140 (L/D) cm |
Aantal personen | 1 persoons |
Akoestiek | Absorberend |
Materiaal | Gerecycled katoen |
Merk | Götessons |
Comfort | Zeer hoog comfort |
Stofkleur | zwart |
Zithoogte | divers |
Hoogte | 60 cm |
Breedte | 70 cm |
Diepte | 140 cm |
Conditie | new |
Klantvriendelijk en service gericht