- Minimaal 2 jaar garantie op alles
- Gratis montage *
- Gratis bezorging * vanaf 195,-
- Achteraf betalen * mogelijk
-
-
Gebaseerd op 1141 beoordelingen 9.5
Monitorverhoger Q-riser 100
Plus- en Minpunten
|
|
Productinformatie
De Q-riser 100 plaatst uw te laag staande beeldscherm(en) op comfortabele werkhoogte. Dit voorkomt overbelasting van nek- en schouderspieren en optimaliseert het leescomfort.
De Q-riser 100 is geschikt voor flatscreen en CRT monitoren tot en met 17 inch. Daarnaast biedt de Q-riser 100 u de ruimte om uw toetsenbord of laptop op te bergen onder de monitorstandaard. U creëert zo snel en eenvoudig meer ruimte op uw bureau.
De Q-riser 100 beschikt tevens over een handig vormgegeven ontwerp, waarmee het beschikt over een kabelbegeleider voor uw monitorsnoer. Kabels worden nu eenvoudig weggewerkt.
Specificaties:
- Naam: Q-riser 100
- Stand(en): vaste stand > hoogte 10cm
- Breedte 310mm
- Hoogte 105mm
- Diepte 280mm
- Gewicht 1,1 kg
- Voor type beeldscherm: CRT / Flatscreen
- Art.nr.: BNEQR100
Onze klantenservice staat voor je klaar!
Onze klantenservice staat voor je klaar!
KiyOh
Van der Meulen Kantoormeubelen
Uitstekend!
Gebruikt maar als nieuw
Keurig geregeld!
Top
Netjes gehandeld en keurig afgestemd
Gewoon top !
Voor de 2e keer zit sta bureaus besteld.
Prima stoel gekocht, zit heerlijk.
Prima voorlichting gekregen en een goed product gekregen.
Kiyoh Reviews
Ben uitstekend geholpen bij het kiezen van een (tweedehands) bureaustoel. De medewerkers zijn vriendelijk en behulpzaam. Aflevering ging ook goed: 10 minuten van te voren een telefoontje dat ze eraan komen. Als ik weer kantoormeubilair nodig heb, dan kom ik zeker terug.
Goede prijs, top artikelen, snelle service en levering. Aanrader!
Twee bureaustoelen gekocht. Heel veel keus bij de gebruikte. Eigenlijk gewoon nieuw zo netjes. Werden ook nog gestoomd. Keurig bezorgd. Geen aanbetaling. Kortom hier moet je zijn voor je bureau inrichting.
Zoals altijd, met zeer veel kunde en zorg geadviseerd daar Dave. Inmiddels staan er mooie stoeltjes in onze wachtruimte.
Super,
keurig en net bedrijf
Goede service goede levering en een goede kast geen transport kosten top . De levering had wel wat sneller gemogen maar snap dat het ook in de richting moet liggen . Maar algemeen zeer tevreden . Gr gerrit
De service is uitstekend!!! Wel uniek in deze tijd. Zo zie je dat er nog bedrijven bestaan die hele goede service verlenen. Dave van de afdeling sales is een topper.
Snel stoel uitgezocht (type kende ik al) en snelle levertijd. Mooi product. Goede prijs/kwaliteit-verhouding
Prima voorlichting gekregen en een goed product gekregen.
Nvt
Voldoet volledig aan de verwachting. Mooie dossierkast, snel geleverd tot op zijn plek!
op tijd, vooraf goed geinformeerd, was 1 onderdeel niet met de bezorgen meegegeven, meteen dezelfde middag nog opgelost. ik ben enthousiast over dit bedrijf!
Mijn contact vindt ik met dit bedrijf erg prettig,zijn goed bereikbaar en hebben altijd het juiste advies en hebben een goede prijs en kwaliteitsverhouding.
Voor een goede prijs een bureau in de uitverkoop gekocht voor het thuiswerken.Ziet er netjes en schoon uit.In elkaar gezet door een vriendelijke monteur/chauffeur.Uitstekende communicatie met deze man.Ben heel erg tevreden met deze aankoop.
Specificaties
In showroom? | Nee |
---|---|
Hoogtebereik | 100 mm |
Draagvermogen | 12 kg |
Opbergruimte | Met etage |
Merk | Bakker Elkhuizen |
Materiaal | Acrylaat |
Kleur | glas |
Breedte | 31 cm |
Diepte | 28 cm |
Gewicht | 1,1 kg |
Conditie | new |
Voldoende keuze en uitstekende klantenservice