Op Tweede Paasdag 2025 zijn we gesloten. Op dinsdag 22 april zijn we weer open. We wensen iedereen een goed Paas weekend!
|
|
Het Duitse Klöber is in 1935 opgericht door een vrouw, Margarete Klöber, wat in die tijd zeer bijzonder was. Al die jaren wisten ze keer op keer stoelen te ontwikkelen voor de mondiale markt met de mens als uitgangspunt. Hierbij zijn sinds dan tot heden gezondheid, comfort, duurzaamheid, gebruiksvriendelijkheid, individualiteit en Duitse 'gründlichkeit' de pijlers voor deze kwaliteit stoelen.
De Mera is de nieuste telg in de Klöber familie, en voldoet ruimschoots aan al deze normen conform 21e eeuwse begrippen. Voor elke toepassing een Mera is het uitgangspunt, en vandaar dat de Mera een ongekend breed aanbod heeft, van hoge werkstoel, tot mesh bureaustoel, of zelfs een stoel met stoelverwarming, de Qlima stoel!
De gepatenteerde technieken van de Klöber Mera zijn zeer innovatief en ergonomisch. Optioneel is bijvoorbeeld de Celligence-systeem zitting. Een luchtgevuld kussen dat een driedimensionale zitbeweging en is ergonomisch en gezond met een hoge feelgood-factor. Motiveert, inspireert en verhoogt de efficiëntie!
Specificaties:
Bekijk de volledige specificaties, handleidingen en certificaten op de officiële Klöber website: https://www.kloeber.com/nl/nl/producten/productfamilies/mera/mera-bureaustoel/
Deze stoel en alle bijbehorende stofstalen zijn natuurlijk ook bij ons in de showroom te bekijken en te proberen. Je bent van harte welkom!
goede communicatie en fijne levering
Montage fout af fabriek
Top bedrijf! Goede service en kwaliteit
Nette correcte afhandeling en service
goeden stoelen
Helemaal goed
Super! snel , vriendelijk , goede service en komen na wat ze afspreken.
Kwaliteit voor een mooie prijs
Uitstekend
Al een paar keer hier gekocht voor mijn thuiswerkplek. Voor iets meer geld dan een spaanplaatburo heb je hier een kwalitatief prima en onverwoestbaar buro. Ook mooie burostoelen van professionele kwaliteit voor een fractie van de oorspronkelijke prijs. Alles ziet er netjes uit en je wordt vriendelijk geholpen.
Duidelijke bezorgafspraak en respons op mijn vragen. Perfecte levering van mooie stoelen.
Hebben ze het draaimechanisme aan de verkeerde kant gemonteerd, niet bij de opening voor de zwengel.
Bij aankoop van ons product zijn we vriendelijk en goed te woord gestaan en snelle en perfecte levering
Goede service en correcte afhandeling.
Levering zoals in de mails en op tijd geleverd.
Ik kwam ze tegen op marktplaats en heel vriendelijk en professioneel behandeld. Alles in orde gemaakt en tijdens bezoek kon er ook nog een wijziging plaats vinden. Veel vertrouwen en fijn handelen!
2 prachtige duo zit/sta bureaus besteld en week erna al geleverd. Kwaliteit is goed, ziet er strak uit en voelt heel solide. Kortom wij zijn er heel blij mee!
Mijn tweedehands bureau zag er zo goed als nieuw uit. Prachtig en voor een hele leuke prijs. Door twee vriendelijke jongemannen thuisbezorgd op het afgesproken tijdstip. Een aanrader.
Zowel klantenservice als bezorging.
Nadat ik een offerte had opgevraagd kreeg ik een heel snel en duidelijk document terug. Hierna nog wat geschakeld over en weer en we waren er snel uit. De levering + het monteren van de bureaus kon ook snel plaats vinden. De monteurs te plaatsen hebben onze wensen doorgenomen qua hoogte en hebben het top in elkaar gezet en mega netjes achter gelaten.
Bezorging was snel en netjes. Vervolgens is het retourproces ook soepel gegaan. Leuke producten, uiterst vriendelijke klantenservice. 100% aan te bevelen. Groetjes.
Ik kwam binnen om voor een bureaustoel te kijken. Ik werd meteen geholpen door iemand en heb uiteindelijk een mooie stoel voor een goede prijs kunnen kopen.
-Prima, duidelijke website, goed product, nette aflevering
Een prettige samenwerking, geen gejaag, netjes afgehandeld.
In showroom? | Ja |
---|---|
Product USP | Stel naar eigen smaak samen! |
Norm(en) | NEN-EN 1335 |
Functies | 8 functies |
Merk | Klöber |
Armleggers | Hoogte, breedte, diepte, draaibaar (4D) |
Rugkanteling | Synchroonkanteling |
Zithoogte | Te kiezen |
Lendensteun | Verstelbaar |
Zitdiepte instelbaar | Ja, NPR-1813 |
Mechaniek type | Synchroon |
Stofkleur | Meerdere keuzemogelijkheden |
Onderstelkleur | meerdere keuzemogelijkheden |
Rughoogte instelbaar | Vaste hoogte |
Conditie | new |
KvK 75217953 BTW Nummer NL860191795B01
Goed adres voor goed tweedehands kantoormeubulair