- Minimaal 2 jaar garantie op alles
- Gratis montage *
- Gratis bezorging * vanaf 250,-
- Achteraf betalen * mogelijk
-
Gebaseerd op 1256 beoordelingen 9.5
-
Haworth Comforto D8863 bureaustoel
Tweedehands Productstaat
Heel goed
Bij een 3-sterren status kun je een product verwachten wat technisch helemaal in orde is, zonder al te veel gebruikssporen als krassen en deuken.
Wel zullen er altijd zichtbare tekenen van gebruik zijn, zoals krasjes op voetkruizen, omhuizing of planken bijvoorbeeld. Je kunt uiteraard altijd zelf even langs komen om het te beoordelen.
Plus- en Minpunten
|
|
Productinformatie
De Haworth Comforto D8863 bureaustoel combineert elegantie en comfort. Zo is dit model uitgerust met alle belangrijke functies, van de zitdiepte instelling tot de gewichtsregeling, en ook de lumbaalsteun (lendensteun) kan worden versteld. Dankzij de netweave rugleuning, en de slanke uitstraling heeft deze stoel een tijdloos ontwerp.
De onderdelen, maar ook het gaas en de stoffering zijn origineel, en heeft een complete professionele reiniging achter de rug. Die ziet er daarom weer tip-top uit. Ook de kunststoffen zijn opgepoetst en hebben hun mooie diepe zwarte kleur weer helemaal terug.
Deze stoel kun je vrijblijvend proberen in onze showroom om te kijken of het wat voor jou is! Dit is altijd ons advies, zo kun je goed kijken of de zitting een goede lengte heeft voor jouw benen, want een stoel is iets heel persoonlijks.
Let op, het netweave/gaas van deze stoelen is NIET helemaal zwart, bekijk goed de detailfoto's. Er zit een goud-geel kleurtje in verwerkt.
Op zoek naar meer artikelen van Haworth? KLIK HIER voor ons actuele assortiment.
Specificaties:
- Merk: Haworth.
- Model: Comforto D8863.
- Normering: EN1335.
- Bekleding: gestoffeerd.
- Kleur stoffering: zwart.
- Materiaal rugleuning: mesh (netweave).
- Kleur mesh: zwart - met goud-geel accentje.
- Materiaal voetkruis: kunststof.
- Kleur voetkruis: zwart.
- Voorzien van tapijtwielen, zachte wielen NIET mee te bestellen!
- Indien je een harde vloer hebt dien je een vloermat mee te bestellen.
Functies:
- Armleuningen: hoogte, breedte, diepte en draaibaar (4D).
- Zitdiepte verstelling: 40-46 cm.
- Zithoogte verstelling: 40-52 cm.
- Verstelbare lendensteun.
- Rugleuning los of vast te zetten.
- Gewichtsregeling d.m.v. een draaiknop.
Heeft u vragen over dit product? Of misschien een andere vraag?
Neem contact op met onze klantenservice!
Onze klantenservice staat voor je klaar!
Onze klantenservice staat voor je klaar!
KiyOh
Van der Meulen Kantoormeubelen
snel en correct
Prima
Prima winkel met grote collectie refurbished bureaustoelen
Mooie buro’s, snel geleverd en gemonteerd
Perfect.
Goed & professioneel
Goede service!
Komen afspraken na
Goede zaak & zeer fijn bureau!
Kiyoh Reviews
Zeer mooie stoeltjes gekocht. Er bleek een klein verschil in de stoelen te zijn, waarover direct werd gecommuniceerd. Heel vriendelijke, service gerichte medewerker en snelle levering van de artikelen. Top!
Aflevering vond zeer snel en accuraat plaats
Mooi bureaublad voor een nette prijs, de bestelling was makkelijk te plaatsen, de bezorgkosten schappelijk en de aflevering verliep vlot.
Goede service, verkoper die meedenkt met de klant
Goeie en snelle service. Mooie spullen
Mijn ervaring met jullie is gewoon perfect geweest van het begin tot en met het einde. De manier hoe jullie het aanpakken en mensen deel maken van waar jullie mee bezig zijn. Heel erg professioneel in het begeleiden en het uitleggen van het product. In mijn geval ging het om een 24 uurs bureau stoel. Dit is mijn zaak voor als ik nog kantoormeubelen nodig heb. Hartelijk dank voor de goede service en vriendelijkheid.
Snel in elkaar gezet. Ziet er goed uit. Eerst verkeerde onderdelen geleverd, maar dat was netjes opgelost.
Goede service en snelle levering!
Goed gevoel bij prima geholpen komen afspraken zeker na
Ik heb via mijn werkgever bij Van der Meulen Kantoormeubelen een non-electrisch zit-sta bureau aangeschaft. Deze werd, na een kleine vertraging met de leverancies betreft het bureaublad na ongeveer een weer geleverd en ter oplekker professioneel gemonteerd wat heel fijn was!
Na eerst een bureaustoel op maat te hebben besteld, nu nog een besteld voor een collega. Duidelijke opties werden er gegeven. De genoemde levertijd klopte precies. Het afleveren gaat ook prima, aardige mannen! Kortom voor herhaling vatbaar :-)
Bureaublad besteld. Ging makkelijk. Bezorging met een week want die moest ingepland worden met een rit in de regio waar ik woon, en dat is prima. Daar werd ik de volgende dag al gelijk over gebeld. Bezorging was via link te volgen en klopte ook. Dus qua communicatie niets te klagen en blad zelf voldoet aan verwachting.
Professioneel bedrijf, goed advies, goede kwaliteit en absoluut fantastische service!
Twee bureaulades gingen niet meer op slot. Nadat er monteurs op onze locatie waren geweest en het mankement niet konden oplossen. Hebben we nieuwe gekregen.
konden op afspraak langskomen om kantoor meubelen uit te zoeken. Erg prettig en verkoper nam de tijd en dacht goed mee.
Specificaties
In showroom? | Ja |
---|---|
Product USP | EN1335, met netweave rugleuning |
Norm(en) | NEN-EN 1335 |
Functies | 9 functies |
Merk | Haworth |
Armleggers | Hoogte, breedte, diepte (3D) |
Rugkanteling | Synchroonkanteling |
Zithoogte | 42 - 58 cm |
Lendensteun | Verstelbaar |
Zitdiepte instelbaar | Ja, EN-1335 |
Mechaniek type | Synchroon |
Stofkleur | zwart |
Rughoogte instelbaar | Lendensteun instelbaar |
Staat van het product | ★★★☆☆ |
Conditie | used |
Klantvriendelijk en service gericht