Tweedehands Productstaat
Bij een 3-sterren status kun je een product verwachten wat technisch helemaal in orde is, zonder al te veel gebruikssporen als krassen en deuken.
Wel zullen er altijd zichtbare tekenen van gebruik zijn, zoals krasjes op voetkruizen, omhuizing of planken bijvoorbeeld. Je kunt uiteraard altijd zelf even langs komen om het te beoordelen.
|
|
Ben je op zoek naar een comfortabele vergaderstoel/sledestoel voor die veel te lange vergaderingen? Of ben je misschien zelfs op zoek naar een leuke set stoelen voor thuis? Dan zou je met de Ahrend 230 slede stoelen een leuke toevoeging kunnen maken.
De Ahrend 230 is geen grote/bulky stoel om te zien, maar is gezien zijn afmetingen slank en elegant. Het sledeframe wat onder de stoel zit zorgt ervoor dat je veel langer prettig kan zitten, en niet een "plof ik zit" ervaring zal hebben zoals je dat met 4-poots of sledge onderstel stoeltjes hebt.
De enige krasjes die wel in het zicht zitten dat zijn de krasjes bovenaan de kunststof kap van de rugleuning, ook daarvan is een detailfoto gemaakt. Deze sporen hebben alle stoelen, we zoeken eerst de netste uit maar hier kunnen we niet omheen.
Specificaties:
Heeft u vragen over dit product, of misschien een andere vraag?
Neem contact op met onze klantenservice!
Kwaliteit voor een mooie prijs
Uitstekend
Hele fijne communicatie en service
Top winkel!
Snel en duidelijk
Prima, duidelijke website, goed product, nette aflevering
Prettige samenwerking
Sta-zit bureau - prima advies, snel geleverd
Zeer tevreden
2 prachtige duo zit/sta bureaus besteld en week erna al geleverd. Kwaliteit is goed, ziet er strak uit en voelt heel solide. Kortom wij zijn er heel blij mee!
Mijn tweedehands bureau zag er zo goed als nieuw uit. Prachtig en voor een hele leuke prijs. Door twee vriendelijke jongemannen thuisbezorgd op het afgesproken tijdstip. Een aanrader.
Zowel klantenservice als bezorging.
Nadat ik een offerte had opgevraagd kreeg ik een heel snel en duidelijk document terug. Hierna nog wat geschakeld over en weer en we waren er snel uit. De levering + het monteren van de bureaus kon ook snel plaats vinden. De monteurs te plaatsen hebben onze wensen doorgenomen qua hoogte en hebben het top in elkaar gezet en mega netjes achter gelaten.
Bezorging was snel en netjes. Vervolgens is het retourproces ook soepel gegaan. Leuke producten, uiterst vriendelijke klantenservice. 100% aan te bevelen. Groetjes.
Ik kwam binnen om voor een bureaustoel te kijken. Ik werd meteen geholpen door iemand en heb uiteindelijk een mooie stoel voor een goede prijs kunnen kopen.
-Prima, duidelijke website, goed product, nette aflevering
Een prettige samenwerking, geen gejaag, netjes afgehandeld.
Even langs geweest. Goed geadviseerd. Snel geleverd. En snelle reactie op vragen. Goede service!
Alles volgens afspraak op tijd en netjes geleverd.
Goede service, ik ben enorm goed geholpen. De bestel de tafel was er niet meer maar ze hadden een heel goed alternatief wat eigenlijk veel beter pasten. Super blij mee!
nice costumer support easy purchase good quality items fast delivery
snelle levering, heldere communicatie m.b.t. levering. Mooie meubels.
Na mijn bestelling werd er, zoals beloofd, snel contact opgenomen voor een afspraak om te leveren. Twee dagen voor de levering kreeg ik een meer specifieke tijd, fijn transparant. Bureau is mooi en van goede kwaliteit, de mensen die hem leverden kundig en vriendelijk.
Ik heb een tafelonderstel gekocht dat verstelbaar is in hoogte en breedte. Ik had het niet nodig voor een bureaublad maar als eettafelblad. Ik heb een authentiek tafelblad gemaakt van schoolbanken uit Indonesië en had daar nogal wat vragen over en ben naar de showroom gegaan. Daar ben ik heel goed geholpen door een vriendelijke medewerker. Het onderstel is volgens afspraak geleverd en is inmiddels geplaatst onder het eettafelblad. Het geheel is een zeer solide constructie geworden. Niets dan lof over deze firma Henk Schuurbiers
In showroom? | Ja |
---|---|
Product USP | Slede model, aluminium frame |
Type | Slede |
Comfort | Hoog comfort |
Merk | Ahrend |
Stapelbaar | Niet stapelbaar |
Armleuningen | Met armleuningen |
Zithoogte | 46 cm |
Stofkleur | oranje |
Onderstelkleur | aluminium |
Breedte | 53 cm |
Diepte | 56 cm |
Hoogte | 92 cm |
Staat van het product | ★★★☆☆ |
Conditie | used |
KvK 75217953 BTW Nummer NL860191795B01
Super! snel , vriendelijk , goede service en komen na wat ze afspreken.