Filex budget kabelgoot met klapsysteem, in 60 of 100 cm breed

Artikelnummer
NKM505
Meerdere nodig? Vraag een offerte aan

Plus- en Minpunten

Meer informatie
  • Wanneer budgetten hun grens bereiken bij o.a. projectinrichting kan deze kabelgoot een efficiente manier zijn om te besparen.
  • Eenvoudig te bevestigen aan bladen van hout, spaanplaat, en alles waar je een schroef in kunt draaien.
  • Snel leverbaar in twéé formaten, 60 cm breed, en 100 cm breed. (beschikt niet over een breedteverstelling).
  • Redelijk royaal formaat aan binnenzijde, groot genoeg voor een stekkerblok met enkele opstaande stekkers.
  • Heeft uitsparingen in de onderkant van de kabelgoot om kabels van boven naar onder te kunnen begeleiden.
  • Door de beugels waar de goot aan hangt kun je hem in theorie open en dicht klappen.
  • Verkrijgbaar in zwart (RAL9005) en wit (RAL9010), in veel gevallen heel snel leverbaar.
  • De aangeboden breedtematen zijn 60 en 100 cm, wanneer je een grote werkplek hebt van bijvoorbeeld 180 of 200 cm breed kan dat wat aan de smalle kant zijn.
  • Het beugeltje waar de goot aan hangt maak openklappen mogelijk, doe dit met beleid, want de goot wordt nergens vastgehouden door de beugel, en anders komt de boel naar beneden.
  • Wordt alleen door ons gemonteerd i.c.m. de aanschaf van een bureau.

Productinformatie

Kabelgoot nodig, efficiënt, laag in prijs, en in veel situaties voldoende? Dan is de Filex Budget kabelgoot misschien een hele interessante optie! Dit model is verkrijgbaar in 60 cm breed, en 100 cm breed, in zowel zwart (RAL9005), als wit (RAL9010). Eenvoudig met schroeven te bevestigen aan bureaubladen d.m.v. twéé beugeltjes.

De gootjes hangen aan twéé beugeltjes, en met die beugeltjes kun je één zijde ook openklappen zodat je er gemakkelijk bij kunt. Let wel, de goot hangt niet geklemd aan de andere beugel, werkt met beleid anders komt hij naar beneden en kun je opnieuw beginnen. Een handig detail aan deze goot is wel dat er enkele uitsparingen in de onderkant van de goot zitten, hierdoor kun je met gemak kabels op meerdere punten naar beneden laten komen.

Standaard in de doos inbegrepen.

  • Kabelgoot (60 of 100 cm).
  • Twée montagebeugels voor de gekozen kabelgoot.
  • Vier schroeven geschikt voor 25mm bladen (meest gebruikt).
  • Uitlijn handleiding om de beugels correct te monteren aan het blad.

Specificaties:

  • Merk: Filex.
  • Model: Budget kabelgoot.
  • Breedte: 60 of 100 cm.
  • Hoogte (binnenzijde): 10,8 cm.
  • Diepte (binnenzijde): 12 cm.
  • Verkrijgbaar in zwart (RAL9005) of wit (RAL9010).

Vragen over dit product? Neem vrijblijvend contact op met onze klantenservice!

Onze klantenservice staat voor je klaar!

KiyOh

Van der Meulen Kantoormeubelen

Beoordeeld met een score van 9.5 / 10 gebaseerd op 1178 beoordelingen
Anna Meijne

Makkelijk besteld, snel geleverd, zonder extra kosten!

Angela

Fijne verkoop, goede bezorging

Bart

Duidelijke website, uitstekende service

Izabel

Zeer goed

johan van kuyk

prima service, snel geleverd

Myrna

Uitstekend. Ik mis alleen de sleuteltjes van mijn ladenblok

Paul

Mooi meubel en prima service

Gert Jan

goede service door vriendelijk en behulpzame medewerkers.

Simon

Een betrouwbare en punctuele handelaar in tweedehands kantoormeubelen!

Richard

Goed product en netjes afgeleverd

Kiyoh Reviews

Deze week
Makkelijk besteld, snel geleverd, zonder extra kosten!

Makkelijk bestel proces via de website, duidelijk. Daarna snelle bevestiging en meteen mail met leverdata en tijd. Op de dag zelf ook nog telefoontje van bezorger, dat hij binnen 20 minuten op ons adres zou zijn. Product ziet er prima uit! Kortom een tevreden klant!

Anna Meijne
Deze week
Fijne verkoop, goede bezorging

Goede uitleg en fijne verkoop. De stoelen werden netje geleverd.

Angela
Deze week
Duidelijke website, uitstekende service

De website is duidelijk en spreekt voor zich. Goede foto’s, goede afspraken en een goede prijs. Zelfs particuliere Marktplaatsaanbieders waren duurder dan Van Der Meulen! De eigen koerier belde netjes van tevoren en kwam op precies de aangegeven tijd aan. Kortom: dikke prima.

Bart
15 dagen geleden
Zeer goed

Zeer goede ervaring voor de eerste keer. 1 klein probleem direct opgelost

Izabel
16 dagen geleden
prima service, snel geleverd

Goede service, netjes afgeleverd

johan van kuyk
19 dagen geleden
Uitstekend. Ik mis alleen de sleuteltjes van mijn ladenblok

zeer goed

Myrna
22 dagen geleden
Mooi meubel en prima service

Bureau ongezien in webshop gekocht. Snel geleverd waarbij een dag van te voren een tijdvak wordt afgegeven. Op leverdag bellen de chauffeurs ook nog als ze wegrijden bij de voorgaande klant. Top service. Aflevering verliep keurig, nette mannen en alles keurig geregeld! Top!

Paul
24 dagen geleden
goede service door vriendelijk en behulpzame medewerkers.

.

Gert Jan
25 dagen geleden
Een betrouwbare en punctuele handelaar in tweedehands kantoormeubelen!

Ik heb bij Van der Meulen Kantoormeubelen een bureau aangeschaft en deze voldoet aan elke verwachting! Ik ben ook zeer te spreken over de professionele, maar toch klantvriendelijke manier van leveren. Al met al ben ik zeer te spreken over het product Van der Meulen Kantoormeubelen! Love it, Simon

Simon
25 dagen geleden
Goed product en netjes afgeleverd

Voorafgaande aan de levering van het product was er een goede communicatie zowel telefonisch als per e-mail over de levering. Bij levering werd het product keurig gemonteerd en voldeed het volledig aan de verwachting. Ik ben er blij mee.

Richard
27 dagen geleden
Geweldig

Snele en profesionele bezoging

S.M. Keij
10 May 2023
Snel en adequate levering en service

De communicatie was vlot en to the point Het product werd vlot en conform afspraak geleverd Het product voldoet aan de verwachting

willem viets
09 May 2023
Vlot geregeld

Snel bezorgt conform afspraak. Goede prijs-kwaliteit verhouding.

Peter
09 May 2023
Zeer goed

Overzichtelijke showroom, goede parkeerplaats, goed bereikbaar, professioneel, vriendelijk, persoonlijk, behulpzaam , goed bereikbaar per telefoon etc.

Teresa
07 May 2023
Top

Aardige gasten goed geholpen en meegedacht in levering van bureau

Jasper

Specificaties

Meer informatie
In showroom? Nee
Breedte divers
Toepassing Kabels wegwerken, Horizontale kabelgeleiding
Merk Filex
Bevestigingsmethode Vast schroeven
Materiaal Staal
Kleur divers
Hoogte divers
Diepte zie omschrijving
Conditie new
Betaalmogelijkheden bij Van der Meulen Kantoormeubelen

KvK 75217953 BTW Nummer NL860191795B01